Setkání předškoláků

04.03.2013 07:09

V měsíci únoru se uskutečnila dvě setkání našich budoucích prvňáků. Jejich úkolem bylo přijít na to, co by na společných schůzkách během následujících měsíců chtěli dělat, jakému tématu se věnovat a co předvést na červnovém rozloučení předškoláků.

Nu musíme přiznat, že práce to nebyla snadná. První setkání bylo dlouhé a vznikla během něj řada návrhů na téma rozloučení. A protože už jsme byli moc unavení na závěrečné rozhodování, domluvili jsme se, že se setkáme za pár dní znovu, a až tam rozhodneme definitivně. Čas jsme využili k promýšlení jednotlivých návrhů a vymýšlení dalších. Při druhém setkání proběhlo hlasování. Nejprve jsme si zopakovali všechna témata, následně nakreslili jejich symboly na jednotlivé papíry. Pak už nezbývalo nic jiného, než jen nakreslit symbol námi vybraného tématu a přiložit ho ke stejnému obrázku. Hlasování proběhlo rychle, stejně jako sečtení všech hlasů. Výsledek byl těsný, ale nakonec vyhrálo indiánské téma. Už se těšíme na řádění u totemu. UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

Pro fotečky klikni na smajlíka ...