Drakiáda

22.10.2018 11:06

V úterý 16. října bylo na hřišti před stadionem rušno. Sešla se zde řada rodičů a s velkým nasazením se snažili dostat draky do vzduchu. Vítr nám (jako již tradičně) nepřál a zůstal tento den schován někde daleko od Chrástu. Ale na nás si nepřišel, stálo to hodně sil, spoustu naběhaných kilometrů a nekonečně mnoho pádů, ale draci se nakonec po obloze alespoň chviličku proháněli. A když se neproháněli draci, řádily zase na trávě děti. Monika a Jana pro ně připravily řadu stanovišť, děti mohly vybarvovat draky, kreslit co je jen napadne, vyzkoušet si hru s padákem, proletět slalom nebo se vyřádit v zapeklitě složitém tunelu. Nechyběla ani přehlídka všech zúčastněných draků se závěrečným vyhlášením vítězů. Odměnu získal každý, kdo na drakiádu dorazil. Celou akcí se nesla klidná veselá atmosféra a my se už moc těšíme na další setkání s Vámi všemi.